  • COMTRADE Ryzen 5 8500G 32 1TB8500G,A620M-K,32GB DDR5,1TB SSD SATA,Midi Tower 500W,VGA,HDMI
CIJENA:
1423.66 KM
Povrat novca Povrat novca
Povrat novca
Povrat novca
Dostava Dostava
Dostava
Dostava
COMTRADE Ryzen 5 8500G,ASUS MB PRIME A620M-K,Micron 32GB 4800MHz DDR5,Crucial SSD 1TB BX500 2.5",Spire case 1632 ATX, 4xUSB,Napojna EZ COOL 500W